T Model Tente

T Model Tente
T Model Tente
T Model Tente
T Model Tente
T Model Tente
T Model Tente
T Model Tente
T Model Tente
T Model Tente
T Model Tente

T Model Tente, çift yöne açılımı özelliği sayesinde son derece geniş bir alan gölgelendiren bu sistem, daha çok büyük bahçeler için uygundur.

T Model Tente en çok Restaurant, cafe ve barlar için tercih edilir. T model tenteler 2 profil ayak üzerine monte edilirler.

T Model Tenteler, isteğe göre hareketli ve sabit modellere sahiptir. T model tente isteğe göre motorlu yapılabilir. Herhangi bir duvar ya da sabit bölüme ihtiyaç duymadan montajı yapılabilen tente sistemidir.

T Model Tente, çift yöne açılımı özelliği sayesinde son derece geniş bir alan gölgelendiren bu sistem, daha çok büyük bahçeler için uygundur.T Model Tente en çok Restaurant, cafe ve barlar için tercih edilir. T Model tenteler 2 profil ayak üzerine monte edilirler. T Model Tenteler, isteğe göre hareketli ve sabit modellere sahiptir. Sistem motorlu ve manuel olarak çalıştırılabilir. T Model Tente Teknik Özellikler: Çift tarafa açılabilen açık alanlar için tasarlanmış sistem Yere sabitlenebilen ya da tekerlekli hareket ettirilebilen çelik konstrüksiyon Alüminyum enjeksiyon döküm parçaları Alüminyum profiller Elektrostatik toz boya (RAL kataloğu renkleri, standart RAL 9016 Beyaz) 300 – 650 çift yönlü açılım 250 – 650 tek parça uzunluk 45°’ye kadar kademesiz ayarlanabilir eğim İthal ya da yerli akrilik kumaş; 100 farklı renk ve desen seçeneği